Od początku naszej działalności specjalizujemy się w optymalizacji oraz administracji ubezpieczeń, obejmując wszystkie segmenty ochrony ubezpieczeniowej.

Na co dzień przygotowujemy ubezpieczenia indywidualne oraz ubezpieczenia dla firm, negocjowane i dostosowane do oczekiwań naszych klientów oraz partnerów biznesowych.

Doświadczenie, obserwacja oraz analiza rynku ubezpieczeniowego pozwala nam skutecznie ocenić jakość ofert proponowanych przez zakłady ubezpieczeniowe, ich kondycję finansową oraz poziom obsługi w realizacji roszczeń.

Współpraca z wieloma zakładami ubezpieczeń umożliwia przygotowanie bezpiecznej i optymalnej ochrony ubezpieczeniowej. Przygotowując indywidualne oferty korzystamy z zaawansowanych dedykowanych systemów informatycznych udostępnianych przez zakłady ubezpieczeniowe.

Naszym celem jest wypracowanie we współpracy z klientem najwyższego poziomu bezpieczeństwa, przede wszystkim skutecznej ochrony ubezpieczeniowej przekładającej się na rozszerzenie zakresu ubezpieczeniowego oraz redukcję kosztów.

Naszym atutem jest pełne zaangażowanie w przygotowaniu oferty dopasowanej do indywidualnych potrzeb klienta oraz rodzaju prowadzonej działalności.

Naszym priorytetem jest zapewnienie wsparcia na każdym etapie procesu ubezpieczenia.

Zapraszamy do współpracy.
TSL Insurance